SCM45A Pro

46,800 ₪

עוד מוניטורינג
SCM45A Pro

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- SCM45A Pro הינו מוניטור ה 3-way החדש ביותר מבית ATC.מדובר במוניטור קצה עליון לשדה שמיעה קרוב/בינוני שמיוצר בעבודת יד באנגליה. דגם זה מפוצל לשלושה תחומי תדר, ומוגבר אקטיבית בעזרת 3 מגברים מובנים שמיוצרים גם הם בעבודת יד במפעל החברה באנגליה. הוא האח הגדול של ה- SCM25A Pro, מוניטור ששינה את עולם המוניטורים כשהוא יצא לראשונה.

יחודו של דגם זה הוא טווח התדרים הרחב שהוא משקף בדיוק מופתי, ובכך מספק חוויה של רמקול "Full Range" וכל זאת במימדים של רמקול שניתן למקם כרמקול לשדה שמיעה קרוב. ה- SCM45A Pro מגיע כזוג מותאם הכולל הגנה מעומס יתר. הרמקול מורכב מקופסא שתוכננה אקוסטית בצורה מופלאה ומדוייקת, שני וופרים בקוטר "6.5 המספקים ביחד תחום נמוך והדוק להפליא, דרייבר כיפתי לתחום האמצע בקוטר "3 שכל כך מזוהה עם החברה, וטוויטר כיפתי "1 מסדרת S-Spec החדשה של ATC שפיתוחו ערך שש שנים.

ל- ATC גישה יוצאת דופן לתכנון מוניטורים. בעוד שישנם יצרנים שמשקיעים מאמצים בתכנון של מעבדי אות פנימיים המפצים על החסרונות של מרכיבי המוניטור השונים (וופרים, טוויטרים, מגברים) ועל הבעיות האקוסטיות שמציב הארגז, משקיעה ATC משאבים עצומים בתכנון של דרייברים ומגברים יחודיים לכל מוניטור. בעיניי ATC מוניטור הוא ממיר לכל דבר, הוא ממיר אנרגיה חשמלית לגלי קול, וכמו בכל ממיר טוב המטרה שלהם היא רפרודוקציה ברמה הגבוהה ביותר.

זה מתאפשר בזכות העובדה שכל מרכיבי המוניטור מיוצרים על ידי ATC עצמה, מתרכובת התיל שמרכיב את הסליל דרך ייצור המגברים באופן ידני, ועד לציוד לייזר מתקדם שמאפשר בדיקה קפדנית של התנהגות האלמנטים. כיצרנית של אלמנטים לרמקולים ומוניטורים יש ל-ATC יתרון גדול ביכולת לתכנן ולממש תכנון מיוחד וספציפי עבור כל דגם, ובכך מתקבל מוניטור חף מכל טכנולוגיה דיגיטלית, העשויה במקרים רבים ליצור בעיות חדשות במקום אלה שהיא פותרת.

עם סאונד טבעי, המשקף בצורה נאמנה את החומר המוקלט, המוניטורים של ATC מאפשרים איתור של כל פרט קטן במיקס, ועם זאת מסוגלים גם להעניק חווית האזנה עוצמתית ומהנה בתהליך היצירה, ולשמור בצורה קנאית על נאמנות למקור.

בעולם, המוניטורים של ATC משרתים את מיטב האולפנים והמפיקים. מארק רונסון, בוב לודוויג, אד צ'ארני, ברוס סוודיאן, גלן באלארד, גרג וולש, מייקל בראוור, פול ריד סמית', האולפנים של חברות המוזיקה סוני ופארמונט, אולפני אייר של ג'ורג' מרטין, ובאולפנים של אומנים חשובים כמו הרולינג סטונז, פינק פלויד, לני קרביץ, טום פטי, לו ריד, קולדפלי והקילרז.

 מפרט

טוויטר בקוטר "1 מסוג S-Spec dual suspension slot dome

אלמנט תחום אמצע בתצורת "Soft Dome" בקוטר "3

שני וופר מבוסס Carbon paper בקוטר "6.5

3 מגברי Discrete Mosfet בהספק של 235 וואט

6 שנות אחריות

מימדים: 375*600*353 מילימטר

מידע נוסף באתר ATC

  וידאו

מומלץ להוסיף

Titan

Titan

קומפרסור / לימיטר אנלוגי

8,900 ₪

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

SCM0.1-15

SCM0.1-15

סאב וופר למערכות ניטור קצה עליון

32,300 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches