Spartan A

750 ₪

עוד כרטיסי קול
Spartan Aלרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- Spartan A הינו כרטיס הקול קומפקטי, מתממשק באמצעות USB2.0, ומשלב טכנולוגיות עדכניות המסייעות בצמצום ריצוד (JITTER) באופן דרמטי. באמצעות שיטת חיבוריות אסינכרונית ל- USB2.0 סטנדרטי ה- Spartan Cue נותר ללא השפעה מהמחשב והשעון הדיגיטלי של ממיריו עצמאי לחלוטין.

ה- Spartan תוכנן בקפידה על מנת להבטיח איכויות צליל גבוהות, כאשר ממיריו מנפקים ביצועי טווח דינאמי ויחס אות לרעש יוצאי דופן של 110dBA, נתון מרשים גם ביחס לכרטיסים יקרים בהרבה מדרגתו. המשמעות המידית עבור המשתמשים היא היכולת לבצע מיקסים בעלי איכויות אבחנה גבוהות ועריכות איכותיות במחיר שווה לכל נפש. עם היכולת של 110dBA ניתן לדוגמא לכייל בדיוק רב כל שובל של ריוורב עד לדקויות זעירות.

הכרטיס מתממשק ב- USB2.0 למחשב שלכם ומאפשר גמישות רבה בהתנהלות אתו, כאשר ישנם בקרי עוצמה נפרדים ליציאות האוזנייה והמוניטורים. מנהל ההתקן של הכרטיס מספק עכבה (Latency) נמוכה מאוד ויציבות מערכת. תוספת ברוכה לשימושיות היא אפליקציית ניהול הכרטיס ה- Capture Probe אשר מאפשרת לכידה והקלטה של כל מקור צליל במחשב שלכם (יוטיוב, משחקים, iTunes ו\או כל תוכנה אחרת) בנפרד תמצאו גם את האפשרויות של בחירת תדר דגימה וקביעת רמת העכבה (Latency)

כניסות: כניסת מיקרופון וכניסת כלי נגינה אשר נתפרו במיוחד לצרכי משתמש האולפן הביתי. רכיבי קדם-מגבר המיקרופון של ה- Spartan A, נבחרו בקפידה והתכנון הינו ייחודי. התוצאה הינה כניסת מיקרופון אולטרה שקטה בעלת מצלול שקוף.

בכניסת כלי הנגינה ומעגלי ה- DI, נעשה שימוש ברכיבי JFET, בעלי התנגדות גבוהה, עם טווח של עד 5 מגה אוהם. רכיבי ה- JFET מתאימים במיוחד לגיטרה, גיטרה בס או כלי נגינה עם פיקאפ Piezo רגיש. סביב כל מתג Gain, ישנה נורית חיווי המאפשרת ניטור של עוצמה האות הנכנס כאשר החל האות בעוצמה של -30dBFS היא מאירה עד לנקודה של -1dBfs היא הופכת אדומה על מנת להזהיר מנקודת שיא קרבה.

ממיריו של ה- Spartan A מאפשרים עבודה עד לתדר דגימה של עד 192kHz ברזולוציה של עד 24Bit והנם בעלי טווח דינאמי של 115dBA (גם בכניסה וגם ביציאה

יציאות: 2 יציאות מאוזנות (TRS) בעלות תקן מקצועי של +14dBU המשמר היענות תדרים מצוינת ורעש עצמי נמוך מאוד. כאמור יציאות המוניטורים נשלטות בנפרד מיציאות האוזניות על מנת לאפשר גמישות מרבית בניטור כאשר פונקציית ה- Direct Monitoring המובנית מאפשרת גמישות גדולה אף יותר.

אוזניות: יציאות האוזנייה בעלות מגבר נפרד כל אחת ובעלות עוצמת יציאה מקסימלית גבוהה של +13dBU גם כאשר אוזניות בעלות התנגדות נמוכה מחוברות הפרטים עדיין בעלי אבחנה גבוהה. סביב כל מתג עוצמת יציאה, ישנה נורית חיווי המאפשרת ניטור של עוצמת האות היוצא – מוניטורים בנפרד ואוזניות בנפרד.

ממשק MIDI: בעלי הסינתיסייזרים החיצוניים ישמחו לגלות ממשק מידי מובנה בעל תקן תקשורת נמוכת עכבה.

 מפרט

2 כניסות בו זמנית (Instrument, Mic)

מתג מתח פאנטום לקונדנסר

2 יציאות מאוזנות (TRS)

2 יציאות סטריאופוניות לאוזניות (מקבילות)

כניסה ויציאת MIDI

יחס אות לרעש של 110dBA

24 ביט ותדר דגימה של עד 192 קה"ץ

ממשק USB 2.0

דרייברים ל- Windows 7/8/8.1 32/64 Bit

דרייברים ל MAC OS X 10.6.1 ומעלה (CoreAudio)

מידע נוסף באתר Audio-Probe


  וידאו

מומלץ להוסיף

Spartan Cue 110

Spartan Cue 110

כרטיס קול מקצועי USB 2.0

1,350 ₪

Intro

Intro

מחשב עריכת אודיו מקצועי

4,390 ₪

Solo

Solo

מחשב עריכה נייד

4,750 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches