Spartan Cue 110

1,250 ₪

עוד כרטיסי קול
Spartan Cue 110

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

מהנדסי AudioProbe יצרו כרטיס קול שיהווה התאמה מושלמת לטכנאים ומוסיקאים המעוניינים בכלי עבודה בעל איכויות הקלטה והשמעה יוצאות דופן. ה- Spartan Cue משלב איכות בנייה גבוהה עם פשטות הפעלה, דרייברים יציבים, ומחירים חסרי תחרות ביחס לתמורה.

כרטיס הקול הינו בתצורה שולחנית וקומפקטית, מתממשק באמצעות USB2.0, ומשלב טכנולוגיות עדכניות המסייעות בצימצום ריצוד (JITTER) באופן דרמטי. באמצעות שיטת חיבוריות אסינכרונית ל- USB2.0 סטנדרטי ה- Spartan Cue נותר ללא השפעה מהמחשב והשעון הדיגיטלי של ממיריו עצמאי לחלוטין.

משמו של הכרטיס ניתן ללמוד על איכויות ממיריו, שמנפקים נתון יחס אות לרעש (SNR), יוצא דופן ביחס למתחריו. נתון של 110dBA, מביא לידי ביטוי את התכנון הייחודי והשימוש ברכיבים איכותיים ביותר. יחד עם נתון נמוך ביותר של עיוות הרמוני ניתן כעת להנות מאיכויות המרה שהיו נחלתם של כרטיסים בעלי תג מחיר גבוה יותר.

כניסות: הכרטיס מאפשר שתי כניסות בו זמנית. בפנל הקדמי כניסת מיקרופון (XLR); כניסת כלי נגינה (TRS), ובפנל האחורי שתי כניסות ליין מאוזנות (TRS).

רכיבי קדם-מגבר המיקרופון של ה- Spartan Cue, נבחרו בקפידה והתכנון הינו ייחודי. התוצאה הינה כניסת מיקרופון אולטרא שקטה בעלת מצלול שקוף. חברו מיקרופון דינאמי פשוט או קונדנסר מקצועי ביותר, התוצאה תהיה מרשימה מאוד.

כניסת כלי הנגינה תוכננה מהיסוד, כאשר המטרה הייתה להניח את דעתם של נגנים כשמדובר בשימור איכויות הצליל של הכלי שלהם. ולכן במעגלי ה- DI, נעשה שימוש ברכיבי JFET, בעלי התנגדות גבוהה, עם טווח של עד 5 מגה אוהם. רכיבי ה- JFET מתאימים במיוחד לגיטרה, גיטרה בס או כלי נגינה עם פיקאפ Piezo רגיש.

יציאות ניטור: שתי יציאות מאוזנות (TRS) לטובת חיבור מוניטורים בפנל האחורי.

יציאות לאוזניות: שתי יציאות סטריאופוניות לאוזניות בפנל הקדמי. גם כאן ניכרת המחשבה של מהנדסי החומרה על המשתמשים - אחת משתי היציאות משתיקה את יציאות המוניטורים אוטומטית בעת חיבור פלאג האוזניה. כבר אין צורך בלוגיסטיקה של כיבוי מוניטורים או לקיחת סיכון בפידבאק למי ששכח. כך הטכנאי והנגן יכולים להאזין מבלי להזדקק לפיצולים ואביזרים חיצוניים מיותרים. יציאות אלו יארחו טווח רחב של אוזניות מ- 60 עד 600 אוהם.

ממשק: תצורה שולחנית ופונקציונלית. על גבי המשטח העליון תמצאו מדידי LED בעלי 8 דרגות עוצמה, שיאפשרו ניטור מדויק של עוצמת האות הנכנס בעת ההקלטה, וכפתורים גדולים ונוחים לקביעת רמת ה- GAIN.

בפנל הקדמי בסמוך ליציאת האוזניות, שני מתגים יאפשרו לכם לקבוע ניטור נוח של האות הנכנס לעומת זה היוצא מהתוכנה, כך שתוכלו לבצע "באלנס" נוח להקלטה.

ה- Spartan Cue מסוגל לעבוד על אספקת החשמל משקע ה USB, תכונה ההופכת אותו לבן לוויה נייד לחלוטין לכל מי שנדרש לעבודת שטח או נמצא בדרכים ומתחשק לו ליצור.

תוכנת ה- Capture-Probe - אפליקציית ניהול הכרטיס, מציגה תכונה שימושית המאפשרת לבצע לכידת צליל מכל מקור (יוטיוב, משחקים, iTune ו\או כל תוכנה אחרת), כך שלמעשה לא תזדקקו לפתרונות של חיבורי יציאות לכניסות, או פתרונות המרה באתרים שונים. פשוט בחרו את המקור והכל יעשה באיכות מרשימה באמצעות ה- Capture-Probe. בנפרד תמצאו גם את האפשרויות של בחירת תדר דגימה וקביעת רמת העכבה (Latency)

 מפרט

2 כניסות בו זמנית (Line, Instrument, Mic)

2 יציאות מאוזנות (TRS)

2 יציאות סטריאופוניות לאוזניות (מקבילות)

כניסה ויציאת MIDI

ממירים עם יחס אות לרעש של 110dBA

24 ביט ותדר דגימה של עד 192 קה"ץ

ממשק USB 2.0

דרייברים ל- Windows 7/8 32/64 Bit

דרייברים ל MAC OS X 10.5 ומעלה (CoreAudio)

מידע נוסף באתר Audio-Probe

  וידאו

מומלץ להוסיף

ATH-M20x

ATH-M20x

אוזניות אולפניות סגורות

239 ₪

Mix-Box

Mix-Box

מחשב עריכת אודיו מקצועי

7,190 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches