232P MKII

16,990 ₪

עוד ציוד אולפני
232P MKII


לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- EQ232P MKII הוא אקולייזר סטריאופוני אנלוגי הידוע בסאונד הפתוח, העמוק והפאנצ׳י שלו, אשר מציע שליטה דיגיטלית מלאה על כל הפרמטרים דרך פלאגין או דרך הפאנל הקדמי של המכשיר.

ה 232P הוא למעשה האקולייזר האנלוגי הראשון שבחיבור למחשב מאפשר אוטומציה מלאה, undo, אפשרות לבדיקות A\B וכל מה שהיית מצפה מפלאגין לעשות... רק שכאן לא מדובר בפלאגין אלא באחד האקולייזרים האנלוגים הטובים ביותר שכסף יכול לקנות!

ברוב אולפני המאסטרינג המובילים תמצאו בשולחן העבודה לפחות שני אקולייזרים שונים מאוד זה מזה שמטרתם לספק לארגז הכלים של טכנאי המאסטרינג אפשרויות עיבוד מגוונות ולאפשר לו להתאים את עצמו סגנונית ונקודתית לשיר עליו הוא עובד. מצאנו שברוב המכריע של המקרים יהיה לפחות אקולייזר אחד עם אישיות דומיננטית ו״כריזמה״ שתפקידו לעזור לממסטר למצוא לשיר חותמת סאונד ייחודית ומזוהה, ואקולייזר שני שנמצא בארסנל כדי לעזור לאזן את המיקס מבלי להשאיר אחריו עקבות ומבלי לשנות את הגוון הכללי של השיר.

ה- EQ232P MKII הוא המענה המושלם לצורך הזה, במכשיר יש שני אקולייזרים סטריאופונים שונים בתכלית ארוזים בתוך קופסא אחת:

החלק הראשון של ה- 232P כולל אינטרפרטציה מודרנית מלאה ל- Pultec EQ-P1a המפורסם ומשתמש בסט פילטרים זהה לפולטק הקלאסי אבל עם סאונד שקוף יותר, ברור ומפורט יותר שהופך אותו לגמיש יותר. נועד כדי לתת אישיות וחותמת סאונד מאופיינת למיקס/מאסטר עם מינימום תופעות לוואי בלתי רצויות.

החלק השני של ה- 232P כולל שני פילטרים פרמטרים סטריאופונים מבוססים על ה- Sontec EQ הקלאסי שהוא אחד האקולייזרים ה״כלליים״ המבוקשים ביותר בקרב טכנאי העל בעולם בעיקר בגלל היכולת שלו לשנות את איזון התדרים במיקס באופן טבעי ושקוף מבלי לחשוף את המניפולציה.

ה- 232P יכול לעבוד ב- Stereo, Dual Mono או MS Mode! ה- MS Encoder בנוי בתוך המכשיר ולא מצריך חומרה נוספת. MS Mode זה מצב שמאפשר לעשות איקיו נפרד לאלמנטים הממוקמים במרכז הפנורמי של המיקס ולאלמנטים הממוקמים בצדדים של המיקס, M=Mid ו S=Sides.

אקולייזר שעובד ב- MS הוא הכלי העצמתי ביותר לעבודה על תמונת הסטריאו ועל ההתנהגות הדינמית של תמונת הסטריאו במערכות שמע שונות, אפשר לדוגמא לכפות על התדרים הנמוכים שיוצרים הכי הרבה עומס על מערכות השמע לצאת רק מהאמצע כדי לחלק את העומס שהבס יוצר באופן שווה בין שני הצדדים, מה שמאפשר מאסטרים עם בס גדול יותר, מוגדר יותר, פאנצ׳י יוצר ובעל מרכז כובד יציב יותר.

מניפולציה מבוקשת נוספת שאקולייזר ב- MS מאפשר היא הגברת תדרים גבוהים ספציפיים רק בצדדים של המיקס, הגברה שמרחיבה באופן דרמטי את השדה הסטריאופוני מבלי שהמיקס מאבד את תחושת המרכז כי רוב האנרגיה של המוזיקה מגיעה מהתדרים הנמוכים שבשיטה הזאת נשארים ממורכזים. מרחיבי סטריאו מן המניין לא מאפשרים מניפולציה מהסוג הזה כי הם בנויים להגביר בצורה לא ספציפית את האינפורמציה שהולכת לצדדים, דבר שמיצר לרוב מיסוך ואובדן פוקוס במקום סטריאו רחב.

קל לשכוח אבל תמונת סטריאו לא מורכבת רק מ L-R אלא מ L-C-R! וה- 232P מתייחס ל L-C-R בצורה המקיפה והמדויקת ביותר.

ה- 232P MKII כבר נמצא בשימוש אצל מפיקים ואמני מיקס ומאסטרינג רבים, חלקם מהשמות המובילים והמשפיעים ביותר בתעשייה העולמית והמקומית כמו Dave Pensado שמגדיר את ה- EQ 232P MKII כאיקיו האהוב עליו ומעביר את המיקסים שלו דרכו, גם מפיק העל Greg Wells משתמש בו באופן קבוע על ה Mixbus, טכנאי המאסטרינג Bob Katz, איש הסאונד המוערך יורם וזאן וארן לביא שמשתמש בגרסת ה- Remote של האיקיו על ה- Mixbus.

 מפרט

 • עשרה פילטרים (חמישה לכל ערוץ) מבוססים על עיצובים קלאסיים.

 • סקציית פולטק הכוללת פילטרים מסוג מדף המבוססת על העיצוב האגדי, הכוללת התאמת סטריאו מושלמת,הגבר והנחתה בו זמנית וכוללת את כל המאפיינים הקלאסיים.

 • המכשיר האנלוגי היחידי בשוק שכולל פילטר Highpass עם עקומה של 24 דיבי לאוקטבה!!!

 • ארבעה פילטרים פרמטריים (שניים לכל ערוץ) המכסים את הטווח בין 15Hz - 15kHz

 • אזכור דיגיטלי מלא (Recall) עם 399 מקומות לשמור פריסטים לנוחות המשתמש.

 • מסופק עם plugin התומך בפורמטים הבאים : AU, VST, RTAS, AAX (32 & 64 bit, WIN, OSX)

 • פונקציית השוואת A/B

 • מגיע עם 11 קביעות שנועדו לספק נקודת התחלה נוחה וקלה

 • תקורה של 24 די בי

 • פועל כיחידת סטריאו, שני ערוצי מונו נפרדים, ו M/S

 • מידע נוסף באתר Bettermaker

 וידאו

מומלץ להוסיף

232P MKII Remote

232P MKII Remote

אקולייזר אנאלוגי נשלט דיגיטלית

13,490 ₪

5500

5500

איקוולייזר כפול של API

13,900 ₪

527

527

קומפרסור/לימיטר בפורמט 500

5,390 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches