3124

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה-3124 של API הוא רביעיית קדם מגברים אשר ארוזים במארז 19 אינטש בודד. כל קדם מגבר מצוייד בשנאי כניסה קלאסי מסוג RE-115K המצוי בקדם-המגבר 512C כמו גם במוצרי API אחרים.

ליחידה ספק מתח פאנטום 48V פנימי, המאפשר באמצעות מתג לספק מתח פאנטום לכל ערוץ בנפרד. כל קדם-מגבר בעל מתגי Pad להנחתה של 20dB- (אפקטיבי גם לגבי כניסות כלי הנגינה), הפיכת פאזה ומתג לקביעת מהות הכניסה - כלי נגינה או מיקרופון. כניסות כלי הנגינה נמצאות בפנל הקדמי של המכשיר.

בצמוד לכל כפתור gain נמצא מדיד עוצמת כניסה בעל 7 נוריות לד. כל אחד מקדם-המגברים מסוגל לנפק הגבר של עד 65dB גבוהים אל מול תקורה אדירה של 28dBu+.

כל כניסות כלי הנגינה (Hi-z) נכנסות ישירות לרכיבי ה- Op-Amp, מה שמאפשר להגביר אותות בעלי עצמה נמוכה כשל גיטרה או בס, ללא השנאה נוספת או צורך ב- DI.

כניסות ה- Hi-z מסוגלות לטפל בעוצמות של עד 20dBu+ מה שהופך אותן למושלמות גם עבור סינתיסייזרים בעלי מוצא אות חזק.

 מפרט

שימוש ברכיבי Op-Amp 2520 בלעדיים של API

מעגלים אלקטרונים המבוססים על ארכיטקטורה של קונסולות החברה

4 כניסות XLR נקבה בפנל אחורי

4 כניסות כלי נגינה באמצעות TS בפהל קדמי

בקרי קדם-מגבר בפנל קדמי /הנחתה /פאזה/ פאנטום/סוג כניסה

תקורה מדהימה של 28dBu+

מיוצר בארצות הברית

מידע נוסף באתר API

  וידאו

מומלץ להוסיף

The Channel Strip

The Channel Strip

ערוץ הקלטה קלאסי

14,500 ₪

512V

512V

קדם-מגבר בפורמט 500

4,690 ₪

1073DPX

1073DPX

שני קדם-מגברים עצמאיים עם איקוולייזר

19,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches