C502V

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה 502V הוא הקומפרסור הסטריאופוני מבוסס VCA המתקדם והעמוק ביותר שיוצר אי פעם ממיטב המסורת של חברת Bettermaker המהפכנית

ה 502V הוא הקומפרסור האנלוגי הראשון שבחיבור למחשב מאפשר שליטה מלאה ע"י פלאגין, כולל אוטומציה מלאה, Instant Recall, כפתור Undo, אפשרות לבדיקות A\B וכל שאר הדברים שעד היום היו נחלתם הבלעדית של פלאגינים.. רק שכאן לא מדובר בפלאגין או במעבד דיגיטלי אחר אלא באחד הקומפרסורים האנלוגים המרשימים והיעילים ביותר שכסף יכול לקנות !

לקומפרסורים מבוססי VCA יש לא מעט שימושים "קלאסיים" שהפכו אותם במרוצת השנים להיות משפחת הקומפרסורים המבוקשת ביותר לאפליקציות שונות בשלושת השלבים של הפקת מוזיקה: הקלטה, מיקס ומאסטרינג. בשביל לתת מענה מקיף לשימושים הקלאסיים במשפחת הקומפרסורים מבוססי VCA חברת Bettermaker יצרה את ה 502V שהוא בפועל שלושה קומפרסורים בחבילה אחת שכוללת שלושה מצבי עבודה עיקריים:

- מצב BM המיועד למאסטרינג:

בכל אולפן מאסטרינג שממסטר מוזיקה מודרנית תמצאו קומפרסור מבוסס VCA שמשמש ככלי עבודה מרכזי אשר מיועד להשיג כמה מהמטרות החשובות ביותר בתהליך המאסטרינג:- קומפרסיה שקופה שלא משנה את הקומפוזיציה של המיקס במטרה להגביר את ה RMS Level של השיר בצורה שלא משאירה עקבות, מה שנקרא ללכת עם ולהרגיש בלי.. - השגת תחושה של אנרגיה גבוהה ודרמטית יותר של השיר. - השגת תחושה של אנרגיה אחידה ומסונכרנת יותר של כל כלי הנגינה המשתתפים בשיר. - שימוש בקומפרסור כ Transient Shaper כדי לתת עוד פאנץ', יעיל במיוחד למוזיקה אלקטרונית, פופ ורוק. - השגת עוד עומק למאסטר ע"י העלאת האינפורמציה החלשה יותר במיקס כמו אמביאנס וריברב באמצעות תוספת של קומפרסיה חזקה ב Parallel לסיגנל הנקי (מובנה בתוך ה 502V !) אפקט שנקרא בשפת טכנאי המאסטרינג Upward Compression.

-מצב SG המיועד לדבק על ה Mix Bus: הקומפרסור המפורסם בהיסטוריה ל Mix Bus של יצרנית הקונסולות הבריטית הקלאסית מדגם G, כולל הפרמטרים המדויקים והקומפרסיה של ה G Compressor ועוד.. הקומפרסיה של ה G Compressor היא חלק בלתי נפרד מהסאונד של רוב אמני המיקס הבכירים בארץ ובעולם כבר למעלה משלושה עשורים, ה G Compressor הוא חלק בלתי נפרד מחותמת הסאונד של אלבומים חוצי ז'אנרים.. מ Nirvana עד ה Black Eyed Peas, מ Rage Against The Machine ועד לאביתר בנאי, מ Coldplay ועד לשלום חנוך. מצב SG מספק את הקומפרסיה המאוד מסוימת הזאת שעוזרת לכלים להדבק אחד לשני ונותנת פוליש אחרון למיקס או לגרופים זמינה במיטבה ב 502V עם כמה שיפורים משמעותיים מאוד כמו Attack, Release ו Ratio רציפים לגמרי ולא מוגבלים ל Time Constants ול-Ratio הקבועים של ה G Compressor. מתאים מאוד גם לייצור מיקסים מפמפמים של EDM בעזרת ה Side Chain החיצוני של ה 502V !

-מצב DX המיועד לערוצים בודדים: מצב העבודה DX הוא פרשנות מודרנית לקומפרסיה האגרסיבית של הדגמים הקלאסיים של חברת DBX האמריקאית: הקומפרסורים הקלאסיים של DBX הם המקור של מה שמכונה New York Style Compression שזה בעצם קומפרסיה במצב Parallel עם שימוש בדגם קלאסי של DBX, שימוש עד כדי כך פופולרי במכשירים הקלאסיים שהפך להיות סימן ההיכר של תעשיית המוזיקה של ניו-יורק. ה 502V הוא הקומפרסור הטוב ביותר שנמצא בייצור כיום בשביל ה NY Style Compression גם בגלל הבעיטה האימתנית שהוא מיצר ב GR קיצוני וגם בגלל כפתור ה Wet-Dry המובנה שבו שמאפשר Parallel Compression בלי תוספת של מיקסר\מסכם חיצוני נוסף. הקומפרסורים הקלאסיים של DBX נמצאים בשימוש על ערוצים בודדים באלבומים שעשו היסטוריה ושינו את עולם האודיו כמו לדוגמה Steely Dan והם עד לאחרונה היו בלתי מנוצחים על תופים וכלי הקשה.. שום קומפרסור בעולם לא יתמודד עם רגל לא יציבה של מתופף, או יתן פאנץ' לקיק כמו ה 502V על מצב DX. מעט מאוד קומפרסורים יוכלו להגביר את האמביאנס על ערוץ מוקלט כמו קומפרסיה חזקה מה 502V על מצב DX ב Paralle

 מפרט

שלושה קומפרסורים במארז אחד: Mastering Mode, Mode Mixbus ו Channel Dynamics Mode

שלושה מצבי עבודה: Stereo Link, Dual Mono או MS Mode. ה MS Encoder בנוי לתוך המכשיר ולא מצריך חומרה נוספת.

שליטה דיגיטלית מלאה על המכשיר ע״י פלאגין בכל אחד הפורמטים הפופולריים: AU, VST, AAX, RTAS על פלטפורמות של Windows או OSX ב 32 או 64 ביט.

כניסת Side Chain חיצונית באמצעות USB בלי צורך בכניסת אודיו פיזית.-Side Chain פילטר פנימי עם תדר משתנה לבחירה.

אפשרות ל Lookahead לקומפרסיה אנלוגית.

כפתור Wet\Dry בשליטה נפרדת לשני הערוצים בשביל Parallel Compression.

מצב Ratio של 2:1 הופך את ה 502V לאקספנדר ו Transient Shaper עמוק ועוצמתי.

אפשרות לבחירת מצב עבודה (BM, SG או DX) שונה לכל ערוץ, שמאל וימין או Mid ו Sides בעבודה ב MS Mode.

יכולת שמירה ושחזור של עד 399 מצבי קומפרסור בזכרון הפנימי של המכשיר ללא צורך בחיבור למחשב. 

יכולת השוואה A/B למעבר בין שני כיוונונים שמורים שונים של הקומפרסור בלחיצת כפתור כדי לבדוק במהירות שני מצבי קומפרסיה על אותו שיר. 

הפרדה מלאה בין החלק האנלוגי לחלק הדיגיטלי של המכשיר, נועד כדי לשמור על נתיב אודיו אנלוגי טהור וחסר פשרות ונתיב דיגיטלי נטול הפרעות.

אפשרות ללינק בין מספר מודולים מדגם 502V ללא צורך בחיבור פיזי אם הם צמודים זה לזה ב Lunchbox

מודול תואם סדרת 500

מידע נוסף באתר Bettermaker

  וידאו

מומלץ להוסיף

EQ 542 Remote

EQ 542 Remote

אקולייזר אנלוגי נשלט דיגיטלית

4,690 ₪

232P MKII

232P MKII

אקולייזר אנאלוגי נשלט דיגיטלית

16,990 ₪

512V

512V

קדם-מגבר בפורמט 500

4,690 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches