EQ 502P

7,290 ₪

עוד ציוד אולפני
EQ 502P

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- EQ 502P ביחד עם אחיו ה- EQ 542 הם כנראה האקולייזרים הסטריאופונים המרשימים ביותר שתמצאו לסדרת 500 בכל רמת מחיר. ה- 502P הוא אקולייזר פסיבי סטראופוני שמבוסס על ה- Pultec EQ הקלאסי. מעבר לסאונד הפתוח, הפאנצ׳י והנוצץ שלו הוא מאפשר שליטה דיגיטלית מלאה על כל הפרמטרים של ה- Pultec הקלאסי דרך פלאגין בחיבור USB או דרך הפאנל הקדמי של המכשיר.

ה- 502P הוא למעשה הדור הראשון ופורץ הדרך של אקולייזרים אנאלוגים מסדרת 500 שבחיבור למחשב מאפשרים אוטומציה מלאה, Instant Recall וכל מה שהיית מצפה מפלאגין לעשות... רק שכאן לא מדובר בפלאגין אלא באקולייזר אנלוגי שמביא לסביבת הלאנצ׳בוקס אינטרפרטציה מודרנית מלאה ל- Pultec EQ-P1a המפורסם ומשתמש בסט פילטרים זהה ל- Pultec האייקוני אבל עם סאונד שקוף יותר, מהיר יותר, ברור ומפורט יותר שהופך אותו לגמיש יותר. נועד כדי לתת אישיות וחותמת סאונד מאופיינת להקלטה, מיקס ומאסטר עם מינימום תופעות לוואי בלתי רצויות ולהתאים ליותר סגנונות ואפליקציות מהמכשיר עליו הוא מבוסס.

אל תתנו לחזות ההייטקית להשלות אתכם... מדובר במחולל תדרים עמוק, תלת מימדי ומרגש שגורם לכל סורס שעובר דרכו לנצנץ ובשימוש הנכון לכל מיקס שעובר דרכו לחתוך דרך הרמקולים.

התכנון של ה- 502P לקוח מסקציית ה- Pultec של אחיו הגדול ומוצר הדגל של החברה, ה- EQ 232P MKII שכבר נמצא בשימוש אצל מפיקים ואמני מיקס ומאסטרינג רבים, חלקם מהשמות המובילים והמשפיעים ביותר בתעשייה העולמית והמקומית כמו Dave Pensado שמגדיר את ה- EQ 232P MKII כאיקיו האהוב עליו ומעביר את המיקסים שלו דרכו, כמו גם המפיק Greg Wells, טכנאי המאסטרינג Bob Katz, איש הסאונד המוערך יורם וזאן וארן לביא שמשתמש בגרסת ה Remote של האיקיו על ה Mixbuss.

תג מחיר האטרקטיבי, איכות הסאונד יוצאת הדופן, ויכולות האזכור והשליטה הדיגיטלית הופכים את ה 502P לבחירה הראשונה של EQ לפורמט 500 בכל אולפן.

 מפרט

  • סקציית פולטק סטריאופונית (או לשני ערוצים בודדים) הכוללת פילטרים מסוג מדף המבוססת על העיצוב האגדי, הכוללת התאמת סטריאו מושלמת,הגבר והנחתה בו זמנית וכוללת את כל המאפיינים הקלאסיים

  • התממשקות למחשב בעזרת כבל USB  ושליטה באמצעות פלאג יעודי, מאפשרים טעינת ההגדרות מתוך הפרוייקט ואף ביצוע אוטומציה עלך כל הפרמטרים!

  • אזכור דיגיטלי מלא (Recall) עם 399 מקומות לשמור פריסטים לנוחות המשתמש

  • ניתן לחבר עד 99 יחידות למחשב בודד דרך ממשק USB

  • מסופק עם plugin התומך בפורמטים הבאים: AU, VST, RTAS, AAX 32 & 64 bit, WIN, OSX

  • הפרדה בין הסקציה האנלוגית לסקציה הדיגיטלית

  • מידע נוסף באתר Bettermaker

  וידאו

מומלץ להוסיף

232P MKII Remote

232P MKII Remote

אקולייזר אנאלוגי נשלט דיגיטלית

13,490 ₪

232P MKII

232P MKII

אקולייזר אנאלוגי נשלט דיגיטלית

16,990 ₪

4081

4081

ארבעה קדם מגברים קצה עליון

18,490 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches