EQ 542

7,290 ₪

עוד ציוד אולפני
EQ 542

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- EQ 542 ביחד עם אחיו ה- EQ 502P הם כנראה האקולייזרים הסטריאופונים המרשימים ביותר שתמצאו לסדרת 500 בכל רמת מחיר. ה- 542 הוא EQ פרמטרי שבנוי בארכיטקטורה המאפשרת את החופש המוחלט למצוא, להגביר ולהנמיך ללא הגבלה את התדרים שבולטים או חסרים על ערוץ, גרופ או מיקס שלם. עם דיוק של סכין מנתחים אבל סאונד רך שמתמזג עם הסורס בו הוא מטפל כמו פרמזן על פסטה, ה- 542 כמו כל המוצרים של Bettermaker פועל בעזרת שליטה דיגיטלית מלאה דרך פלאגין בחיבור USB או דרך הפאנל הקדמי של המכשיר!

ה- EQ 542 הוא גרסה יעילה, מהירה ומודרנית יותר של האקולייזרים המפורסמים שתוכננו במקור ע״י ממציא האקולייזר הפרמטרי ונחשבים עד היום בעיניי הגדולים שבאמני המאסטרינג לאקולייזרים הטובים והגמישים ביותר שאי פעם נבנו, בעיקר בגלל אופן הפעולה שלהם. הטכנולוגיה עליה מבוסס ה- EQ המפורסם כמו גם ה- 542 היא טכנולוגיה של פילטרים מקבילים (Parallel), ז״א, שני הפילטרים הפרמטרים של ה- 542 עובדים במקביל אחד לשני בלי אינטראקציה ויש מיקסר פנימי שמסכם ביניהם.

בכל האקולייזרים הסטנדרטיים הפילטרים עובדים בטור ומעבירים את השינוי שפילטר אחד מיצר על הסורס לפילטר הבא שמעביר לפילטר הבא וכיוצא בזה, קיימת אינטראקציה בין הפילטרים, כשאנחנו משנים משהו בפילטר אחד יש לזה השלכה על ההתנהגות של הפילטרים שבאים אחריו, כנ״ל לגבי עיוותים שמתגלגלים ומתעצמים בין הפילטרים כמו כדור שלג... למי שמחפש איקיו אגרסיבי האינטראקציה יכולה להיות מצב רצוי, אבל כדי לעשות שינויים קיצוניים עם איקיו בלי תופעות הלוואי שאיקיו קיצוני גורר, איקיו מקבילי יהיה הפתרון, אותו כנ״ל לגבי טכנאי המאסטרינג שמחפשים את החופש לאזן בין האוקטבות מבלי לפגוע בזרימה של השיר.

ב- 542 אין אינטראקציה בין הפילטרים בכלל, במצב של הגברה רק האינפורמציה שנמצאת על הפילטר מתווספת לסיגנל הנקי, במצב של הנמכה אותה אינפורמציה שנמצאת על הפילטר מתווספת לסיגנל הנקי בפאזה הפוכה ועל ידי כך מנמיכה את התדר בצורה השקופה והאלגנטית ביותר, פעולת ה EQ כל כך שקופה שאם נגביר תדר מסוים ב 15db בפילטר אחד וננמיך את אותו תדר בדיוק ב 15db מהפילטר השני, כמעט ולא נוכל להבחין בשינוי באודיו !

ה- 542 שייך לדור הראשון ופורץ הדרך של אקולייזרים אנאלוגים מסדרת 500 שבחיבור למחשב מאפשרים אוטומציה מלאה, Instant Recall וכל מה שהיית מצפה מפלאגין לעשות... רק שכאן לא מדובר בפלאגין אלא באקולייזר אנאלוגי שמביא לסביבת הלאנצ׳בוקס אינטרפרטציה מודרנית ועוצמתית לאקולייזר הפרמטרי האייקוני אבל עם שליטה דיגיטלית מלאה מה שהופך אותו לכלי עבודה גמיש יותר ומהיר יותר.

התכנון של ה 542 לקוח מהסקציה הפרמטרית של אחיו הגדול ומוצר הדגל של החברה, ה EQ 232P MKii שכבר נמצא בשימוש אצל מפיקים ואמני מיקס ומאסטרינג רבים, חלקם מהשמות המובילים והמשפיעים ביותר בתעשיה העולמית והמקומית כמו Dave Pensado שמגדיר את ה EQ 232P MKII כאיקיו האהוב עליו ומעביר את המיקסים שלו דרכו, כמו גם המפיק Greg Wells, טכנאי המאסטרינג Bob Katz וארן לביא שמשתמש בגרסת ה Remote של האיקיו על ה Mixbuss.

 מפרט

גרסה מודרנית של האקולייזר הפרמטרי המפורסם

בנוסף לפילטרים הפרמטריים יש High Pass Filter ברמת מאסטרינג שעובד ב 24db per octave כמו גם Low Pass Filter מעולה שעובד ב 12db per octave

המכשיר מגיע עם התאמה סטראופונית מושלמת (חלומו של כל אמן אודיו...)

שני מצבי עבודה: Stereo Link ו- Dual Mono

שליטה דיגיטלית מלאה על המכשיר  (כולל אוטומציה! )ע״י פלאגין בכל אחד הפורמטים הפופולריים: AU, VST, AAX, RTAS על פלטפורמות של Windows או OSX ב 32 או 64 ביט

הפרדה מלאה בין החלק האנלוגי לחלק הדיגיטלי של המכשיר, נועד כדי לשמור על נתיב אודיו אנלוגי טהור וחסר פשרות ונתיב דיגיטלי נטול הפרעות

יכולת שמירה ושחזור של עד 399 מצבי EQ בזכרון הפנימי של המכשיר ללא צורך בחיבור למחשב

כל הפרמטרים במכשיר ניתן לשליטה

מודול תואם סדרת 500

אפשר לחבר עד 99 מודולים של 502P למחשב ולאחד אותם לכדי קונסולה אנלוגית נשלטת DAW בפורמט מלא.. כבר התחלנו לפנטז!

מידע נוסף באתר Bettermaker

  וידאו

מומלץ להוסיף

232P MKII

232P MKII

אקולייזר אנאלוגי נשלט דיגיטלית

16,990 ₪

525

525

קומפרסור מסדרה 500 של API

6,070 ₪

611DYN

611DYN

מעבד דינמי בפורמט 500

5,090 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches