G-Comp

12,590 ₪

עוד ציוד אולפני
G-Comp

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

קומפרסור סיכום סטריאופוני של יצרנית הקונסולות מהנחשקות בעולם. ה- Stereo Bus Compressor הקלאסי שכבר למעלה מ- 35 שנים "מדביק" ומלכד מיקסים והופך אותם למקשה אחת, כעת זמין בפורמט 500.

מודול ה- 500 נגזר ישירות מאותה יחידת קומפרסור ששולבה בקונסולות הקלאסיות של SSL, קונסולות מדגם SL4000-G משנות ה-80, קומפרסור שהפך לקלאסיקה, ואף מודל לחיקוי.

זו יחידה עם מטרה פשוטה: להפוך תוצאת מיקס לתוצאה גדולה יותר, בעלת כח ועוצמה, מיקס שנשמע הומוגני ומלוכד כמקשה אחת. אחת התכונות המדהימות של ה- Stereo Bus Compressor היא היכולת להשיג את הלכידות והעוצמה למיקס שלכם, מבלי לאבד את הבהירות שלו, באופן השקוף ביותר.

מאז שנות ה-80 ועד לימים אלו זהו רכיב מפתח במצלול הקלאסי של SSL, בין שלל רכיבי עיבוד הסאונד השונים של החברה, הקומפרסור שלהם הפך לרכיב בלתי נפרד מאינספור אלבומים והפקות מהמפורסמים והקלאסיים ביותר שנוצרו עד היום.

כעת גם בעלי מארז בפורמט סדרה 500 של API, יכולים ליהנות ממוצר הנחשב להכרחי בהפקה מקצועית, וזאת מבלי לרכוש זיווד נוסף. הקומפרסור על שלל תכונותיו, יתאים בין היתר, לשימוש רגיל גם על ערוצי פסנתר ותופים למשל, מעבר ליכולותיו כקומפרסור סיכום.

ל-Stereo Bus Compressor יש שישה מצבי יחס הנחתה (Ratio) מ- 1:1.5 ועד 20:1 - כשכאן הוא מנחית שיאים כמו לימיטר. בעזרת מתג ה- Make-Up Gain תוכלו לפצות על אבדן עוצמה ממוצעת כתוצאה מההנחתה ומתג ה- Threshold יגדיר את סף הכניסה לפועלת ההנחתה. לנוחותכם תמצאו גם פילטר HP, בעל טווח - ממצב כבוי ועד 185Hz. מדיד קלאסי יחווה עבורכם את פעולת ההנחתה והתגובה של הקומפרסור.

לקומפרסור חמישה מצבי תזמון-שחרור (Release) ומצב אוטומטי - שעובד נפלא בהמון ישומים ומתג שליטה על תזמון ההתקף (Attack) שיקבע את מהירות ביצוע ההנחתה

כמו הרבה טכנאי מיקס ומאסטרינג טובים וגדולים מהר מאוד תגלו כמה פשוט להשיג תוצאה מרשימה עמו. פשוט שנו את ערכי ההתקף (Attack) ותזמון-השחרור (Release) כך שהקומפרסור יגיב נכון בהתאם לטמפו וההרגשה של השיר. לרוב תמצאו שהמצב האוטומטי של ה-Release עובד הכי נכון. בנוגע ליחס הדחיסה 2:1 למאסטרינג שקוף, 4:1 לצבע מוחשי יותר, או אם תרצו להשיג צבע קשה יותר אפשר לנסות - 10:1.

רוב טכנאי האולפן רואים את ה- Bus Compressor של SSL כאחד מהכלים ההכרחיים ביותר, וככזה שיאפשר להם להשיג תוצאת מיקס ראויה, עם סאונד קלאסי. כלי אפקטיבי מאוד, קל לשימוש ובנוי לתלפיות בכל אספקט, בין אם פיזית, ובין אם מבחינת מעגלי הסופר-אנלוג המפורסמים של SSL המבטיחים סאונד עילאי ומדדי רעש ועיוות אפסיים.

 מפרט

קומפרסור סטריאופוני

6 מצבי יחס הנחתה בין 1.5:1 עד ל 10:1

5 מצבי שיחרור כולל מצב שיחרור אוטומאטי

שלטי סף, יחס הנחתה, התקף, שחרור ופיצוי

פורמט 500

מידע נוסף באתר Sold State Logic

  וידאו

מומלץ להוסיף

Cube

Cube

קופסת זיווד לפורמט 500

2,150 ₪

Syren

Syren

קדם מגבר שפופרתי

5,690 ₪

1073LB

1073LB

קדם המגבר האגדי של Neve

5,350 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches