Babyface Pro FS

3,990 ₪

עוד כרטיסי קול
Babyface Pro FSלרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ממשק אודיו בעל 4 כניסות ויציאות אנלוגיות המהווה קפיצת מדרגה נוספת בסטנדרטים הגבוהים ממילא של RME. כרטיס הקול החדש מתממשק אל המחשב ב- USB2.0 ומסוגל לעבודה בתדר דגימה מקסימלי של 192Khz

ה- Babyface Pro אינו סתם אבולוציה של ה- Babyface המוכר לנו לטובה, אלא כרטיס חדש לחלוטין שתוכנן ועוצב מחדש בכל אספקט.

החידושים שמציגים בו מהנדסי RME נוגעים לאופן בו פועל הכרטיס וכן לתכנון הממירים החדשים והטכנולוגיה שסובבת אותם. לא משנה כיצד תחברו את הכרטיס, USB2.0 או USB3.0 לא תחושו בשום שנמוך בביצועיו. הכרטיס מסוגל לעבוד בטווח רב של מתחים (הגבול התחתון שלו הינו 3.6V) מה שהופך אותו לכרטיס קשוח שעובד בכל תנאי ועם כל מחשב. פשוט בן לוויה נייד מושלם.

ל- Babyface Pro ממירים מתקדמים מהדור האחרון המבטיחים עכבה (Latency) סופר נמוכה. טכנולוגיית השעון היחודית של RME, ה- SteadyClock – מאפשרת הפחתת תופעות Jitter באופן ניכר. כל זאת בשילוב מעגלים אנלוגיים ודיגיטליים חדשים, המאפשרים את היכולת שלא להתפשר על עוצמות, רעש עצמי נמוך, או עיוות בערכים אפסיים, מספקים רפרודוקציית צליל יוצאות דופן ומהימנות למקור.

כניסות 1-2 שני קדם-מגברים למיקרופון בעלי מעגלים חדשים לחלוטין מאפשרים הגבר של 70dB באמצעות צעדים של 3dB . הכניסות הן מאחור באמצעות XLR המשולב בגוף הכרטיס ולא נדרשת צמת חיבורים כלשהי

כניסות 3-4 שתי כניסות Line ו\או כלי נגינה (Hi-z) הנמצאות בצידי הכרטיס ומצויידות במתג הנחתה מונע ע"י ריליי המביא לתוצאת EIN (רעש כניסה מושווה) יוצאת דופן ומונע כניסה לרווייה. עבור כלי נגינה הן בעלות התנגדות גבוהה כך שאין שום צורך ב D.I בדרך.

יציאות מוניטור ממוקמות מאחור באמצעות שקעי XLR חדשים המשתלבים עיצובית באופן חכם לחסכון במקום. לא נדרשת כל צמה נוספת.

אוזניות שתי יציאות לאוזניות כעת מתאימות לאוזניות בעלות התנגדות גבוהה ו\או נמוכה, מה שמבטיח ניצולת מדהימה של האוזנייה שלכם ומאפשר מגוון רחב של אוזניות לשימוש. שתי היציאות הינן מקבילות ואחת מהן הינה באמצעות מיני PL.

למעוניינים להתרחב עתידית, יש חיבורי ADAT נתמכי SMUX כאשר ניתן להחבר גם עם - SPDIF אופטי להקלטות עם תדר דגימה מקסימלי של 192KHz. כך, לכל סיטואציה בה תידרשו לכמות גדולה של ערוצים, אם ברשותכם ממיר נוסף, ה- Babyface Pro יאפשר לכם סה"כ של 12 כניסות ויציאות אנלוגיות.

חיבוריות MIDI קיימת אף היא באמצעות כבל המסופק עם הכרטיס.

חוגה מרכזית שולטת על עוצמות הכניסה והיציאה ע"פ הגדרת ובחירת המשתמש. כאשר תחתיה מתג עמעם ומתג בחירה. נוסף על כך ישנם ארבעה מתגי בחירה ישירה של A-set , Mix-B, כניסה ויציאה, שיאפשרו גישה מהירה לשליטה בפונקציות הללו באמצעות החוגה.

גוף הכרטיס עשוי מחריטת אלומיניום, מה שהופך אותו לחזק מבנית וקל מאידך.

כמו כל כרטיסי הקול של החברה גם ה- Babyface Pro מנוהל ע"י הטוטאל מיקס (TotalMix) המיקסר הוירטואלי המפורסם של RME המאפשר ניתוב בלתי מוגבל של כניסות ויציאות הכרטיס. המעבד החזק של הכרטיס מאפשר הפעלה של איקוולייזר על כל הערוצים בכרטיס וכמו כן דיליי וריורב לנוחות המשתמשים. בגרסתו האחרונה נתמכת האפשרות של שליטה באמצעות IOS.

לסיכום, כרטיס קול עם איכויות "על" ופונקציונליות שאין דומה לה מבית RME.

 מפרט


4 כניסות אנלוגיות

4 יציאות אנלוגיות

2 קדם מגברים

2 כניסות כלי

כניסה/יציאה דיגיטלית ADAT או SPDIF אופטי

כניסה/יציאה של מידי

24 ביט ותדר דגימה של עד 192 קה"ץ

ממשק USB 2.0

מעבד אפקטים מובנה (DSP)

מיקסר התוכנה TotalMix-FX

שנתיים אחריות

מידע נוסף באתר RME

  וידאו

מומלץ להוסיף

Soffit Bass Trap

Soffit Bass Trap

מלכודת בס אולטיבטיבית

1,590 ₪

1073LB

1073LB

קדם המגבר האגדי של Neve

5,350 ₪

Definition

Definition

מחשב עריכת אודיו מקצועי

19,690 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches